Home ZdrowieTendencja do tycia- wymówka czy fakt? Jakie tabletki na odchudzanie są skuteczne, gdy waga stoi?
Tendencja do tycia- wymówka czy fakt? Jakie tabletki na odchudzanie są skuteczne, gdy waga stoi?

Tendencja do tycia- wymówka czy fakt? Jakie tabletki na odchudzanie są skuteczne, gdy waga stoi?

Artykuł sponsorowany.

Taką mam urodę, rodzice też mają nadwagę, nie umiem zrzucić oponki, bo mam tendencję do tycia-  często można usłyszeć, że za nadwagę odpowiadają geny.

Jednak pomimo tego, że eksperci wskazują, że faktycznie jest coś na rzeczy i jedni mogą mieć nieco pod górkę, i warto wtedy sięgnąć po naturalny spalacz tłuszczu, to nie geny w głównej mierze decydują o figurze.

W ostatnich latach głośno jest na temat dziedziczenia nadwagi i wspomnianej tendencji do tycia. Dlatego, jeśli Twoja waga stoi w miejscu, pomimo ujemnego deficytu kalorycznego i stosowania różnych diet, wsparciem są tabletki na odchudzanie, ale które są skuteczne?

Dlaczego waga nie spada pomimo diety?

Pierwszą ważną rzeczą, którą powinien zrobić każdy, kto się odchudza i doświadcza frustrującego braku efektów, jest wizyta u lekarza. Należy wykluczyć choroby, które utrudniają odchudzanie. Są to między innymi: choroby tarczycy, zespół policystycznych jajników, zespół metaboliczny. Przyczyną mogą być również choroby genetyczne, jak zespół Cohena albo zespół Pradera-Williego. Utratę kilogramów mogą spowalniać środki antykoncepcyjne i inne przyjmowane leki. Poza tym wpływ na objadanie mogą mieć emocje przejmujące kontrolę nad życiem, prowadzące do depresji i nerwic.

Tabletki wspomagające odchudzanie

W przypadku genetyki, naukowcy faktycznie potwierdzili, że niektórym jest trudniej zrzucić wagę niż innym. Odpowiada za to gen FTO, tzw. gen otyłości. Niekorzystne warianty genetyczne w genie FTO zwiększają ryzyko otyłości. Obecnie laboratoria wykonują testy określające ryzyko otyłości na podstawie genu FTO.

Skuteczne naturalne spalacze tłuszczu

Tabletki na odchudzanie to szeroka oferta w dużej mierze suplementów diety. Dzieli się je na dwie kategorie: naturalne oraz powstałe na bazie sztucznych składników. W ostatnich latach dużym zainteresowaniem cieszą się spalacze tłuszczu. Nie bez przyczyny, bo z tłuszczem walczą na kilku frontach. Biorąc za przykład jeden z naturalnych spalaczy tłuszczu Fat Remover, to nie tylko spala tkankę tłuszczową (wykorzystujące termogenezę), ale również hamuje apetyt.

Część osób pomimo że je duże porcje, to nie odczuwa sytości bądź szybko czuje głód i tu pojawia się problem nadmiernego objadania. Fat Remover hamuje apetyt dzięki zawartości trawy jęczmiennej. Mniejsze porcje i mniej przekąsek pomiędzy posiłkami oznacza niższą dzienną liczbę kalorii.

Tabletki na odchudzanie Fat Remover spalają tkankę tłuszczową bazując na termogenezie, naturalnych procesach metabolicznych i fizjologicznych. Szybciej spalają tkankę tłuszczową podczas treningu albo spaceru.

Istotnym elementem odchudzania jest pozytywne nastawienie i energia do działania. W tym celu producent umieścił w każdej kapsułce Fat Remover niepalone ziarna kawy. Dają energetycznego kopa, co szczególnie można wykorzystać podczas treningu.

Czy tabletki na odchudzanie działają bez diety i ćwiczeń?

Walka z otyłością to długotrwały proces, wymagający zmiany nawyków żywieniowych oraz stylu życia. Genetyka, czyli tendencja do nadprogramowych kilogramów to jedno, ale eksperci są zgodni, to styl życia i zła dieta odpowiadają za nadwagę. Spalacze tłuszczu są wsparciem w procesie odchudzania, ale konieczne jest wprowadzenie trwałych zmian w życiu.

Biorąc wspomniany spalacz tłuszczu Fat Remover, można schudnąć bez diety i ćwiczeń albo przynajmniej zatrzymać proces przyrastania tkanki tłuszczowej. Natomiast nie da się całe życie być na tabletkach odchudzających, dlatego konieczna jest zmiana nawyków żywieniowych i wprowadzenie aktywności fizycznej do swojego życia! To absolutna podstawa, bo brak zmian w efekcie prowadzi często do powrotu balastu pod postacią tłuszczu.

Można tłumaczyć się tendencją do tycia i zajadać emocje co wieczór przed tv, zamiast wyjść na spacer. Natomiast można też spróbować krok po kroku wprowadzać w swoje życie drobne zmiany, zaczynając od mniejszej kolacji i dłuższych spacerów. Jeśli nie masz motywacji, wypróbuj skuteczne tabletki na odchudzanie, być może będą bodźcem do zmian.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.