Home RozwójGdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu?
Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu?

Gdzie uczyć się angielskiego we Wrocławiu?

Artykuł sponsorowany.

Nauka angielskiego to w dzisiejszym zglobalizowanym świecie inwestycja w przyszłość własną albo swoich dzieci. Przekonaj się, że zgłębianie mowy Brytyjczyków może być czystą przyjemnością! W jakiej szkole językowej we Wrocławiu warto uczyć się języka angielskiego?

Dogodna lokalizacja kursów angielskiego we Wrocławiu

W większości dużych miast samo serce aglomeracji jest zazwyczaj najlepiej skomunikowane z innych dzielnicami. Nie inaczej jest w przypadku Wrocławia. Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz poznać język angielski we Wrocławiu, koniecznie przejrzyj ofertę szkoły zlokalizowanej w samym centrum stolicy Dolnego Śląska. Doskonale położona i z ciekawą metodyką nauczania jest szkoła językowa GERelis.

Sale, w których prowadzone są kursy angielskiego, mieszczą się na piątym piętrze wyremontowanej kamienicy przy ulicy Oławskiej 27-29. Budynek wyróżniają duże okna, które doskonale doświetlają przestrzeń do nauki, a także klimatyzacja, uprzyjemniająca poznawanie języka angielskiego nawet w najcieplejszych dniach. Ulica Oławska to deptak, który prowadzi na Rynek. Samochód możesz zostawić na płatnym parkingu w Galerii Dominikańskiej.

Angielskie dla dzieci

Gerelis mieści się w samym sercu Wrocławia. Na malowniczej starówce.

Niebanalny pomysł na naukę angielskiego we Wrocławiu

Wyjątkowa lokalizacja to jednak nie wszystko, co wyróżnia GERelis na tle innych szkół języka angielskiego we Wrocławiu. Rozpoczynając naukę, każdy wkracza tutaj w magiczny świat mowy Brytyjczyków. Wszystko dzięki wyjątkowej metodzie nauczania, którą opracowała założycielka szkoły. Jak wygląda nauka angielskiego w GERelis?

Kursanci nie korzystają z podręczników, a wszystkie kursy języka angielskiego opierają się na metodach naturalnych i bezpośrednich. Co to znaczy w praktyce? Idea nauczania języka skupia się przede wszystkim na konwersacjach i poznawaniu go w naturalnych sytuacjach. Zajęcia indywidualne z native speakerem lub w niewielkich grupach (od 4 do 6 osób) prowadzą native speaker i profesjonalny lektor. W trakcie zajęć nie brakuje gier i zabaw językowych, które pozwalają w swobodny sposób poznawać nowe słownictwo i gramatykę angielską. W zależności od wieku kursantów i stopnia znajomości angielskiego szkoła zaprasza także m.in. na półkolonie językowe, warsztaty kulinarne i teatralne.

Szkoła na pierwszym miejscu stawia umiejętność porozumiewania się w języku angielskim. Właśnie dlatego od początku do końca zajęć w kameralnej grupie uczestniczy native speaker. Zarówno on, jak i profesjonalny lektor zwraca uwagę na poprawną wymowę i stosowanie właściwych struktur gramatycznych. Atmosfera na zajęciach i sposób nauczania ułatwiają szybkie przełamanie bariery językowej, tak aby każdy z kursantów swobodnie i chętnie komunikował się z innymi po angielsku. Czas spędzany w szkole umilają czworonogi adoptowane ze schroniska.

Jakie są rodzaje kursów angielskiego we Wrocławiu?

Wrocławska szkoła języków obcych GERelis zaprasza osoby ze znajomością angielszczyzny co najmniej na poziomie B2 na zajęcia indywidualne z native speakerem, a niezależnie od poziomu znajomości angielskiego – do niewielkich grup, liczących od 4 do 6 słuchaczy. W ofercie znajdują się kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, letnie wyjazdy, kursy wakacyjne i półkolonie zimowe. Wolisz uczyć się w domowym zaciszu? Zapisz się kurs internetowy. Dla firm przygotowano kursy ogólne i ze specjalistycznym słownictwem, organizowane w siedzibie szkoły albo firmy/u klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.