Home Rozwój3 bestsellery Wydawnictwa Święty Wojciech
3 bestsellery Wydawnictwa Święty Wojciech

3 bestsellery Wydawnictwa Święty Wojciech

Katolicka księgarnia internetowa Święty Wojciech jest największą w Polsce! Funkcjonuje od 1899 r. Początkowo prowadzono sprzedaż wyłącznie w siedzibie firmy. Dziś możemy zamawiać bestsellerowe tytuły nie wychodząc z domu. Przyjrzyjmy się publikacjom, które podbiły serca czytelników!

Uśmiechnij się!

Jesienno-zimową chandrę z pewnością rozgoni tytuł, który wciąż króluje na szczytach list „przebojów” wydawnictwa Święty Wojciech. „Radość życia. Śmiech i humor cieszą Boga” to książka, która wywoła uśmiech na twarzy każdego czytelnika! Pełna pogodnych dygresji, radosnych anegdot oraz cytatów z Pisma Świętego pozwala inaczej spojrzeć na wiarę. Autor – Ojciec Martin przekonuje nas jak ważna w naszym życiu jest radość z każdej chwili, która przybliża nas do Boga. Ta publikacja, z której bije miłość do Stwórcy i Człowieka, powinna znaleźć się w każdej domowej biblioteczce.

Trochę poezji

„Nie przyszedłem pana nawracać” to zbiór wierszy ks. Jana Twardowskiego, obejmujący twórczość poetycką z okresu 1945-2006. Wydanie wzbogacone esejem o. Wacława Oszajcy oraz pięknymi grafikami Jerzego Dmitruka. Nie bez przyczyny książka otrzymała nagrodę Złotego Gryfa, przyznaną przez Polską Izbę Druku. Tomik będzie doskonałym wyborem na długie jesienne wieczory przy szklance gorącej herbaty. Z pewnością skłoni do odrobiny refleksji nad tym co już było i nad tym co co nas czeka.

Coś dla najmłodszych

Katolicka księgarnia internetowa Święty Wojciech nie zapomina o swoim patronie. Bestsellerowa książka „Święty Wojciech. Śladami pierwszego patrona Polski” to pozycja, po którą chętnie sięgają najmłodsi czytelnicy. W przystępny sposób opisuje historię najsławniejszego Wojciecha w Europie. Ukazuje życie św. Wojciecha jako zwykłego człowieka: wagarowicza i czyściciela butów. Literacka wędrówka śladami Świętego będzie doskonałym sposobem na spędzenie niedzielnego popołudnia w rodzinnym gronie.

Księgarnia oferuje również wiele innych interesujących pozycji skierowanych do szerokiego grona odbiorców. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.